Vrátenie a vrátenie

Pri väčšine položiek, ktoré si kúpite v našom obchode, akceptujeme všetky vrátenia do 14 dní

Záruka vrátenia peňazí 14 dní

 

Ak položka, ktorú ste dostali, nie je položkou, ktorú ste si objednali, je poškodená alebo neúplná (chýbajúce časti) alebo chybná v dôsledku výrobných chýb, oznámte to do 14 dní telefonicky, faxom alebo e-mailom a požiadajte o výmenu alebo vrátenie peňazí. Ak nám to oznámite po 14 dňoch, môžeme akceptovať vrátenie tovaru a nebude vám účtovaný žiadny poplatok za opätovné naskladnenie – dostanete PLNÚ NÁHRADU. Ak chcete vrátiť položku, pretože už nie je potrebná alebo požadovaná, kontaktujte nás do 14 dní a na základe nášho súhlasu vám vystavíme oprávnenie na vrátenie tovaru a peniaze vám môžu byť vrátené bez poplatku za opätovné naskladnenie.

 

Chyby vrátenia, ktoré urobíme a ktoré budú mať za následok odoslanie nesprávneho produktu (-ov) k vám, budú tiež akceptované na vrátenie 14 dní od dátumu nákupu.

 

Tovar musí byť vrátený v stave, v akom prišiel a v pôvodnom obale. Pred vrátením musíte najskôr získať autorizačný kód na vrátenie tovaru vo vyššie uvedenej lehote na vrátenie.

 

Niektoré položky sú nevratné. Položky vyrobené na mieru, položky vyžadujúce chladenie počas prepravy, akýkoľvek produkt vystavený krvi a/alebo iným telesným tekutinám, ktoré by mohli byť infekčné alebo nákazlivé. Kontaktujte nás ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa konkrétnych produktov, pozrite si naše Obchodné podmienky.

 

Výmeny

Výmeny akceptujeme do 14 dní. Nebude vám účtovaný žiadny dodatočný poplatok. Vymieňaný tovar musí byť v pôvodnom stave, ktorý nevykazuje opotrebovanie a nadmerné používanie.

Môžete tiež vymeniť produkty v rámci 2-ročnej záruky, ak sa pokazia alebo nefungujú. Ak sa napríklad položka pokazí, napríklad sa pokazí napájací zdroj, môžeme vám vymeniť chybnú jednotku za novú.