Pomoc zákazníkom

Náš tím šťastia je tu vždy, aby vám pomohol

Odpovede na bežné otázky týkajúce sa nákupu

Objednávky a doprava

Zvyčajne trvá 1-6 dní, kým dostanete vašu objednávku, ak máme na sklade. 

Stačí kliknúť na Účet  a vytvorte si účet. Nakupovať môžete aj bez účtu, odporúčame však mať účet.

Stačí nám poslať e-mail alebo nám zavolať alebo napísať na chat. Vieme to zariadiť, aj keď je váš balík na ceste

Poskytujeme úplné informácie o sledovaní všetkých balíkov. Po odoslaní nášho balíka dostanete sledovanie. Alebo môžete svoju objednávku sledovať u nás stránku sekcie sledovania.

Nie, neuchovávame informácie o vašej kreditnej karte. Používame platobnú bránu, ktorú prevádzkuje banka a ktorá spracováva transakcie. V našom systéme dostávame iba správu „ZAPLATENÉ“. A ďalšie.

Áno, účtujeme DPH z predaja na základe vašej polohy. Ak ste platcom DPH v Európe, nebude vám účtovaná žiadna dodatočná DAŇ. Pre miestnych neregistrovaných platiteľov dane platí 19% daň za elektronické zásielky. 

Áno, posielame po celom svete a väčšinou do všetkých krajín sveta očakávame Irán, Rusko a Indiu. Pre Európu posielame určite do všetkých krajín, napríklad do Nemecka, Francúzska, Poľska, Slovenska, Česka, Rakúska, Írska a podobne. 

Áno aj nie. Ak je balík veľký ako pre Antminer s19j pro 110TH s hmotnosťou 21 kg, dostanete samostatný balík pre každého ASIC baníka. 

Ak potrebujete vymeniť položku

Vracania a výmeny

Všetky položky podľa európskej legislatívy môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia balíka. Niekoľko výnimiek je podľa legislatívy, ako sú potraviny, hygienické potreby a predmety závislé od cien na burze.

Stačí nám napísať. My vám ho vymeníme a vynahradíme vám aj malým darčekom.

Obal je veľmi pevný a stáva sa to zriedka. Ale ak áno, kontaktujte nás, všetky zásielky sú poistené a budú vám preplatené.

Formulár nájdete na našej stránke.

Alebo napíšte email na: [chránené e-mailom]

Alebo pošlite mail na

Kentino sro
Čestmírová 25
14000 Praha

Česko

Pozrite si stránku zásad vrátenia tovaru.

Áno, dostanete predkúpu a všeobecnú zákaznícku podporu počas 2 rokov po zakúpení zadarmo. Radi Vám pomôžeme a dúfame, že u nás budete nakupovať aj naďalej. Len kontaktuj nás.

Stačí nám napísať a my to opravíme.

Áno môžeš. Máte tiež 14 dní na vrátenie balíka a vrátenie peňazí.

Áno. Môžete si predobjednať a mnohokrát je to najlepšia možnosť, ako získať najlepšiu cenu a získať garantovanú cenu na nové prichádzajúce položky, ako sú nové ASIC minery.

Radi vám pomôžeme a neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom telefónu, WhatsApp, Skype, chatu na našej webovej stránke, e-mailu, formulára na stránke Kontakt, osobne v našich showroomoch.