banner ťažobných súprav gpu

Zrýchlené počítanie

Servery GPU zvyšujú váš výpočtový výkon až 100-krát

Ponúkame profesionálne GPU servery, ktoré sú schopné zvýšiť vašu výpočtovú rýchlosť vašich úloh až o 1000 %. Naše riešenie je jedinečné, pretože kombinuje a využíva dostupné GPU na trhu bez zablokovania dodávateľa, čím poráža všetkých našich konkurentov na trhu z hľadiska ceny. Zameriavame sa na špičkový výkon a pomer ceny a výkonu. Naše GPU servery sú použiteľné pre rôzne úlohy, ako je hlboké učenie, AI a kryptominácia Etherea.

GPU server a GPU minery

CPU akcelerovaný výpočtový server

Prepojenie viacerých GPU do jedného systému umožňuje CPU prerozdeľovať úlohy, ktoré sú preto zrýchlené a počítané oveľa rýchlejšie. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť až 100-násobné zvýšenie výkonu pri rovnakej spotrebe energie. Naše servery nanovo definujú význam efektívnosti.

Baníci na GPU

GPU miner je GPU server so špecializovaným zameraním na špičkový výkon a veľmi nízku spotrebu energie na jednu jednotku výkonu – Mhs. Mnoho ľudí vníma GPU baníkov ako nástroj na ťažbu kryptomien ako Ethereum, Monero, DogeCoin, Conflux a Bitcoin. Naše riešenie však ponúka oveľa širšie využitie na dosiahnutie ešte vyššej ziskovosti, akú ponúka konkurencia.

GPU server Grafické karty AMD

Využite OpenCL – otvorený štandard pre paralelné programovanie programovania heterogénnych systémov na urýchlenie všetkých výpočtov a dosiahnutie rýchlosti, o ktorej ste predtým mohli len snívať. Táto architektúra je preferovaná pre baníkov Ethereum, pretože dosahuje výnimočné výsledky.

GPU server Grafické karty NVIDIA

Posilnenie vašich aplikácií napísaných v C/C++ a používanie architektúry CUDA – Compute Unified Device Architecture, ktorá sa používa na najnovších modeloch kariet NVIDIA, ako sú série RTX a A. Môžete použiť svoj vlastný kód alebo mnoho už napísaných aplikácií alebo pomôcok.

Najefektívnejšie GPU servery súčasnosti

Prečo zrýchľovať prácu s počítačom pomocou Kentina?

Preferovaní partneri

Možnosti integrácie a vývoja aplikácií, ktoré sa rozprestierajú naprieč poprednými svetovými dodávateľmi podnikových aplikácií: naše riešenie dodávame aj niekoľkým ďalším dátovým centrám a elektrárňam.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.

Sme tu, aby sme pomohli!