Bitcoin-in-a-hand

Základné princípy baníkov ICERIver

V minulosti sa mince vyrábali z drahých kovov ako zlato alebo striebro a ich hodnota bola určená hodnotou kovu. Pretože verili v hodnotu kovu, tí, ktorí vlastnili tieto mince, ich mohli vymeniť za predmety.

Keďže však obchodníci museli cestovať na veľké vzdialenosti a cesty boli nebezpečné, museli si valuty ukladať do bánk. Na preukázanie zloženej sumy im banky poskytli doklad, ktorý bolo možné kedykoľvek vybrať z ktorejkoľvek banky. To uľahčilo pohyb s veľkými sumami peňazí.

Tieto dokumenty boli porovnateľné s modernými bankovými šekmi a peňažnými poukážkami.

Tieto dokumenty boli dôležité, pretože im ľudia dôverovali. Ľudia inštitúcii dôverovali a boli si istí, že ich vklady budú k dispozícii, keď prídu.

Dnes je celý finančný, bankový a peňažný systém založený na dôvere. Projekt, akcia alebo mena stráca svoju hodnotu, ak im ľudia prestanú veriť.

Tento minor ešte nebol vyrobený a je s „kačicou“. Nikto to nevidel, nikto to nemal, teda okrem youtuberov, ktorí mali v rukách železnú krabicu, ktorá nič nerobila a natočila dezinformačné video. Prázdne sľuby. Zverejňujeme to tu, aby sa o tom ľudia dozvedeli.

Tento baník ICERiver umožňuje jednotlivcom získať nezávislosť prostredníctvom dôvery a trpezlivosti bez míňania peňazí.

TRUST

Akýkoľvek finančný, bankový alebo peňažný systém je založený na dôvere. Aby ľudia investovali peniaze alebo použili určitý predmet ako prostriedok výmeny, musia dôverovať.

Osoba, ktorá vás pozýva do mikrokomunity baníkov, je zdrojom prvej vrstvy dôvery. Táto osoba je ochotná vás požiadať, aby ste sa k nim pripojili, pretože si na projekte urobili domácu úlohu a veria v jeho ciele.

V skutočnosti je Kaspa kryptomena vytvorená na riešenie problémov, s ktorými sa stretávajú iné kryptomeny, ako napríklad bitcoin. Kaspa využíva novú technológiu, ktorá umožňuje rýchlejšie transakcie a zároveň zvyšuje bezpečnosť siete.

priehľadnosť

Ak chcete získať dôveru, potrebujete transparentnosť a tento stroj je zameraný na úplnú transparentnosť. Skupina inžinierov, sociológov a ekonómov začala na projekte pracovať viac ako rok pred jeho spustením. Vďaka tomu je Kaspa vhodná pre široké spektrum aplikácií, od rýchlych mikroplatieb až po komplexnejšie finančné produkty. Okrem toho Kaspa ponúka otvorenú platformu pre vývojárov na vytváranie nových aplikácií a služieb pomocou tejto kryptomeny.