Shopping Cart

O Firme

Vitajte na stránkach našeho e-shopu!

Tento e-shop je Slovenská verzia mezinárodného obchodu www.kentino.com špecializujúceho sa na predaj zdravotnického materiálu, zdravotnickej techniky a počítačov.

U nás v Kentino s.r.o. – SK veríme, že nový typ vírusu Covid-19 nás donúti brať prevenciu respiračných ochorení ako bežnú súčasť našich denných rituálov čo rapídne podporí prevenciu a zamedzí šírenie v populácii. Tvárová maska, rúško či ústenka sa tak stanú, rovnanko ako v ázijských krajinách, nástrojom číslo 1 našich budúcich dní. Úplná eliminácia vírusu bude behom na skutočne dlhú trať, ktorý tak spolu zvládneme.

Sme česká, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá vzišla z prostredia bioinformatiky. Na preventívne opatrenia proti Covid-19 sme okamžite zareagovali kooperáciou s našimi partnermi. Výsledkom je výroba kvalitných ochranných prostriedkov chrániacich predovšetkým dýchacie cesty a pokožku pred možnou nákazou.

Dbáme na kvalitu prostriedkov osobnej ochrany – respirátorov a rúšok 2. a 3. filtračnej triedy, ochranných rukavíc či dezinfekcie a neustále doplňovaných zásob našich skladov po Českej republike.

Všetky zdravotnické výrobky sú certifikované a testované v súhlade s platnou legislativou.

Naši zákazníci