Najziskovejší baníci ASIC

Nedávno pridané produkty

Naše odporúčané služby a odborné znalosti

zrýchlený výpočtový štvorcový obrázok

Zrýchlené počítanie

Zrýchlite svoje výpočtové úlohy o 1000 % za rovnaké peniaze. Pomáhame klientom maximalizovať ich počítačovú rýchlosť na dosiahnutie tohto cieľa v 26 krajinách sveta.

výpočtový server gpu

GPU akcelerované servery

Zrýchlite výpočty pomocou najnovších GPU na architektúre OpenCL alebo CUDA. Vhodné pre AI, ťažbu kryptomien, Ethereum, hry na diaľku a hlboké učenie

Obrázok kategórie baníkov Asic

Mineri ASIC

Zrýchlite výpočty so špecializovaným integrovaným obvodom špecifickým pre aplikáciu (ASIC), aby ste urýchlili spätné inžinierstvo SHA2 a SHA3, čo je najlepšie pre ťažbu bitcoínov a etherea.

herné počítače PcPraha-cz

Herné počítače

Pro-herné počítače vyrábané v strednej Európe pod značkou PcPraha. Zaručený najlepší pomer hodnoty a výkonu.

Správa infraštruktúry výpočtových dátových centier

Špecializovaný softvér na obsluhu a distribúciu úloh vo výpočtových dátových centrách so špičkovou bezpečnosťou.

stavebné inžinierstvo IT IKT

Civil Engineering

Projektovanie, projekcia, statika a akustické výpočty pre malé aj veľké budovy a stavby. Ponuka produktov MAX FRANK®.

hosting dátového centra

Server housing

Najlepšie bývanie pre vaše servery, ťažobné zariadenia alebo bitcoinové ASIC. Konštantne nízka teplota. Profesionálny tím, ktorý vám pomôže s riadením. Lacná elektrina

Ponúkame výpočtový výkon, ktorý potrebujete na podporu svojho rastu

Kentino má darček Najmodernejšie riešenia pre služby informačných technológií a hardvér informačných technológií pre zrýchlené výpočty vrátane kryptomovania, ASIC, zrýchlených výpočtov AI a Pro-Gaming.

Sme uznávaní ako líder v riešeniach dátových výpočtových centier v Európe aj vo Veľkej Británii. Špecializujeme sa na konvenčné dátové centrá a tiež najinovatívnejšie blockchainové operácie. – Prevádzka a správa dátového výpočtového centra 2021 Vendor Assessment.

Spustili sme a rozšírili službu, aby sme poskytli zrýchlený výpočtový výkon pre najatraktívnejšie a najnáročnejšie projekty a od roku 2023 rozširujeme mikro služby aj pre koncových používateľov.

Copyright © 2021 Kentino